w

Fortnite x Genshin Impact. Co wiadomo o tej potencjalnej współpracy? Głośny “przeciek”

Fanpage Grupa

Genshin Impact to bardzo ciekawa produkcja, która w pewnym momencie była naprawdę popularna. Gra dalej ma swoje, dość stałe grono odbiorców i trzyma się “nieźle” w swojej niszy.


Epic współpracowało już z wieloma serialami, grami, filmami, czy artystami. Według najnowszych informacji od leakerów, teraz ponoć przyszła pora na Genshin Impact. Szczegóły tej współpracy nie są jeszcze potwierdzone, a źródło informacji niepewne.

W Genshin ponoć pojawi się też bus bojowy i postać związana z Fortnite. W Fortnite natomiast ma się znaleźć skin i coś jeszcze. Informacje na ten temat nie są jeszcze potwierdzone, ale źródło po stronie Genshin zdaje się nie mieć wątpliwości. Problem tylko w tym, że nie jest to szczególnie wiarygodna osoba, ale to właśnie jej wpis stał się niesamowicie popularny i wywołał masę plotek.

Fortnite x Genshin Impact

Do tej informacji trzeba podchodzić z ogromnym dystansem. Wszystko to zaczęło się od Twittera, ale potem przedostało do mediów. Źródłem jest wpis na Twitterze, wszyscy inni zaczęli potem powielać to samo, kompletnie nie sprawdzając źródła.

Teraz pytanie tylko, kiedy zostanie to ogłoszone i wprowadzone. Aktualizacja Fortnite zaplanowana jest na wtorek, 5 lipca. Natomiast stream z nowościami, jakie trafią do Genshin odbędzie się już dzisiaj – potencjalnie więc już jutro gracze mogą dowiedzieć się czegoś więcej, według “przecieku” mowa tutaj o evencie na wersję 3.0, a w Genshin ujawniona zostanie zawartość 2.8.