w

Fundament w Fortnite: Skórka ze stylami, przecieki, wyzwania i wszystko, co trzeba wiedzieć

Fanpage Grupa

Fundament jest bardzo ważną częścią fabuły, a nowe przecieki sugerują, że pojawi się on ponownie w grze.


Wiele osób na pewno kojarzyło, że w kwietniu miało się stać coś związanego z tą postacią. Zapowiadano to na wielu różnych profilach. Teraz wiadomo, że chodziło o współpracę Fortnite i Hasbro w kwestii wydania zabawki.

Wcześniej temat nie wydawał się na tyle ciekawy, by zainteresować społeczność Fortnite. Okazja pojawiła się wczoraj, gdy w ramach wyzwań gracze dostali za zadanie porozmawiać z kilkoma postaciami. Według przecieków jest to wstęp do czegoś większego.

Raz w tym momencie przedstawia graczom swoje nowe narzędzie, które odtwarza jedną z kwestii:

Fundament w Fortnite i nie tylko

Wszystko wskazuje więc na to, że Fundament wkrótce pojawi się w Fortnite. Jego kwestie:

  • Find Jones
  • Jones Knows

Są one o tyle istotne, że łączą się z Jonesem, Fundamentem i oczywiście Razem. Ten ostatni prawdopodobnie odegra na wyspie bardzo ważną rolę, o czym pisaliśmy już jakiś czas temu.

Czy Fundament będzie sekretnym skinem tego sezonu? Istnieje taka możliwość, choć oficjalnie wiadomo, że ma to być Neymar. Być może jednak tym razem otrzymamy dwie skórki, jedną związaną ściśle z Fortnite, drugą z kompletnie innej galaktyki.

Skin ma też model bez jego “plecaka”. Warto również wspomnieć, że sama parasolka tego sezonu do niego nawiązuje.

Model Fundamenta jest tak naprawdę gotowy. Nie trzeba niczego w nim dostosowywać. Widzieliśmy go podczas eventu, znajduje się w plikach gry i ma szansę pojawić się w grze. Raczej jednak nie będzie dostępny w sklepie, przynajmniej nie tak po prostu – ale to tylko przypuszczenia.