w

Glitch z nieskończonymi gwiazdkami w Fortnite. Czy to działa, o co w tym chodzi?

Fanpage Grupa

W sieci zrobiło się głośno o błędzie, który pozwala na uzyskanie nieskończonej ilości gwiazdek. Czy to działa? I tak i nie.


Jak zawsze przy starcie nowego sezonu pojawia się mnóstwo przeróżnych trików, glitchów i bugów. Nie inaczej jest i tym razem. W 7 sezonie jedną z głównych ról odgrywają gwiazdki, za które odblokowuje się przedmioty w karnecie bojowym.

Społeczność zabrała się więc za szukanie sposobu, dzięki któremu uda się uzyskać więcej gwiazdek, ewentualnie maksymalnie je zbugować, by szybciej dostać przedmioty, które chcą. I po części to się udało.

Glitch na nieskończone gwiazdki

Cały glitch korzysta z rozłączenia Internetu w odpowiednim momencie. Konkretnie w chwili, w której jesteśmy na ekranie odbierania gwiazdek. Powinien się wówczas pojawić komunikat o rozłączeniu, a na konto powinno wpaść mnóstwo gwiazdek.

“Jak odebrać darmowe gwiazdki? Rozłącz Internet i odbierz tyle gwiazdek, ile będziesz w stanie. Połącz Internet z powrotem i ciesz się gwiazdkami.”

Czy to faktycznie działa? Tak, można w ten sposób zbugować system, ale przechytrzenie Epic nie jest takie proste. Jeżeli rozłączycie Internet, to rzeczywiście będziecie mogli odbierać gwiazdki, które w pewien sposób się zbugują.

To jednak jedynie błąd wizualny. Odbierać jak najbardziej można, natomiast same gwiazdki nie lądują później na koncie gracza. Można z tym kombinować na wiele sposobów, natomiast efekt za każdym razem będzie podobny – odbierzecie gwiazdki, niby wszystko zadziała, ale ostatecznie nie zostaną one dodane do konta.

A co, gdyby to działało? Mielibyśmy powtórkę sprzed kilku sezonów, gdzie gracze bardzo szybko zdobywali poziomy doświadczenia za sprawą błędu. Mimo tego, że straszono banami, kompletnie nic się nie wydarzyło. Tutaj zapewne byłoby podobnie.