w

Gracze Fortnite dostali go za darmo, a teraz zostal wyłączony. W szafkach pojawiła się kolejna kłódka

Fanpage Grupa

Epic zdecydowało się na całkowite wyłączenie darmowego plecaka. Gracze nie mogą go już używać, przynajmniej na ten moment.


Wyłączenie jakiegokolwiek przedmiotu kosmetycznego to dla Epic całkowita ostateczność. Teraz wyłączony został plecak, którego gracze mogli zdobyć zupełnie za darmo. W szafce można zobaczyć na tym jednym plecaku charakterystyczną kłódkę.

Nie jest to żadna nowość. Epic robi tak, gdy jakiś przedmiot albo niszczy rozgrywkę, albo sprawia problemy techniczne. Jak było tym razem?

Co takiego robił ten plecak?

Oficjalnie Epic tego nie napisało, ale gracze sami rozwiązali zagadkę. Ostatnio wszyscy czasami mieli crashe, a w szczególności uciążliwe było to na konsolach. Okazuje się, że powodem był właśnie ten plecak. Nawet nie trzeba było mieć go założonego.

Naprawa błędu pojawi się zapewne w kolejnej aktualizacji, oznaczonej jako 21.20, natomiast na nią będzie trzeba poczekać kolejny tydzień. Nie należy spodziewać się żadnej rekompensaty. Epic nie ma w zwyczaju dawania niczego za tego typu problemy, szczególnie że mówimy tutaj o darmowym przedmiocie.