w

Gracze Fortnite kupowali stare pakiety startowe za pomocą bugu

Okazało się, że pewne błędy pozwoliły graczom Fortnite na kupienie starych pakietów startowych.


Pakiety startowe, zawierające różne przedmioty kosmetyczne stają się po jakimś czasie niezłymi unikatami. I choć wiele osób je posiada, to ich niedostępność sprawia, że te najstarsze zestawy posiada w tym momencie stosunkowo niewiele osób.

Dlatego tak duże emocje wywołały błędy, pozwalające na kupowanie starych pakietów startowych.

Stare pakiety startowe w Fortnite

Pierwszy sposób był bardzo prosty i został stosunkowo szybko naprawiony. Polegał po prostu na zmianie daty w Windowsie. W efekcie takiego cofnięcia się w czasie, w Fortnite pokazywały się stare oferty.

Niektórzy faktycznie kupili w ten sposób stare pakiety.

Obecnie nie ma żadnej informacji odnośnie tego, czy zakupione w ten sposób pakiety zostaną na kontach graczy, czy będą zabrane. Nie wiadomo też, czy konta nie będą zawieszone – na pewno nie jest to coś, co zrobili wszyscy i co było ogólnodostępne.

Drugi sposób był już większym kombinatorstwem. Gracze podmieniają w swoich kontach na stronie Epic Games dostępne ID skórek. To już ryzykowniejsza zabawa, bo podchodzi zapewne pod edytowanie plików.

Na ten moment oba sposoby wyglądają na naprawione, a przy próbie kupna pokazuje się błąd – my nie kombinujemy ani z jednym, ani z drugim, więc trudno nam to potwierdzić.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite