w

Gracze Fortnite mają dość takich wyzwań. Według nich są obecnie najtrudniejsze i bez sensu

Fanpage Grupa

Gracze Fortnite jednogłośnie wybrali wyzwania, które ich zdaniem powinny zniknąć zupełnie z gry.


Wyzwania to nieodłączny element Fortnite, który istnieje praktycznie od początku. Jest on głównym sposobem na zdobywanie poziomów karnetu bojowego, oczywiście zaraz obok zwykłego levelowania graniem.

Gracze na Reddicie podjęli temat wyzwań, które ich zdaniem na ten moment powinny zniknąć z gry. Chodzi konkretnie o wyzwania związane z pojazdami.

Które wyzwania powinny niknąć?

Obecnie mało kto korzysta z pojazdów. Głównie dlatego, że robią one naprawdę dużo hałasu i nie za bardzo opłaca się ich używać. Tymczasem Epic co jakiś czas podrzuca zadania, które przymuszają nie tyle do korzystania z nich, co do znalezienia kogoś, kto właśnie nimi jedzie, lub płynie.

W 7 tygodniu gracze muszą zadać 2500 obrażeń pojazdom, co jest ich zdaniem naprawdę irytujące. Wczoraj pisaliśmy, że do gry może powrócić deskolotnia, kulojazd i wózek golfowy, jednak to nie jest jeszcze potwierdzone. Wtedy na pewno byłoby łatwiej.

Póki co wszyscy muszą się męczyć z łodziami, które oczywiście czasem się widuje, ale bardzo rzadko. Chcąc mieć wszystkie wyzwania, niekiedy naprawdę trzeba się nieźle namęczyć. Głównie dlatego, że mało kto obecnie korzysta z pojazdów tak po prostu.