w

Gracze Fortnite mogą dostać drugi darmowy skin. Epic potwierdza, że został już stworzony

Fanpage Grupa

Wygląda na to, że gracze Fortnite mogą po cichu liczyć na kolejnego darmowego skina. Ma to związek z całą sprawą z Apple – tak, to nadal się ciągnie.


Wygląda na to, że Epic szykuje się do dodania kolejnego darmowego skina dla graczy Fortnite. Krótko po tym, jak w sprawie wypowiedział się Elon Musk, na swoim profilu aktywował się również CEO Epica.

Gracze Fortnite zapewne pamiętają, że w związku ze sporem z Apple Epic dodało darmowego skina dla wszystkich. Okazuje się, że przygotowano także drugą skórkę, która może zostać wprowadzona.

Jest też drugi skin

W odpowiedzi na pytanie jednego z graczy o możliwość zdobycia skórki w przyszłości Tim Sweeney odpowiedział, że zespół stworzył dwa skiny, a nie jeden. „Czas pokaże, co się stanie” – czytamy. Jest więc szansa na to, że Epic doda drugiego skina.

Niemal od razu pojawiła się także wypowiedź na temat leakerów. Tim pisze, że ci nie znajdą skina.

Oczywiście nie wiadomo, czy skórka zostanie dodana i kiedy. Widać jednak, że ta sprawa dalej wywołuje duże emocje nie tylko wśród graczy, ale ogólnie w branży. Epic może w ten łatwy sposób przypomnieć wszystkim o trwającej sprawie.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite