w

Gracze Fortnite nawet teraz trollują Ninję w nietypowy sposób za jego umowę z Mixerem

Fanpage Grupa

Ninja nie jest już najpopularniejszym streamerem, ale ludzie dalej go kojarzą.


Ninja ma bardzo burzliwą historię, która mocno zahacza o serwis Mixer. Wszyscy pamiętają, że streamer w pewnym momencie zdecydował się podpisać wielomilionową umowę z serwisem, który miał być konkurencją Twitcha.

Gdy Ninja wrócił, oglądało go i nadal ogląda zdecydowanie mniej osób, niż przed przejściem. Wpływ na oglądalność streamera miało jednak o wiele więcej czynników. Tak samo podejście Ninjy, jego charakter, jak i „przemiana na pokaz” – Tyler musiał w pewnym momencie stać się niesamowicie family friendly, bowiem właśnie tego oczekiwały od niego marki.

Dzisiaj ludzie nadal trollują Ninję

Ninja bardzo często pada ofiarą stream snipingu, czyli sytuacji, w której zwykli gracze specjalnie śledzą streamera w grze w celu zepsucia mu rozgrywki. Zazwyczaj nie jest to zbyt wyszukane – 10 osób zwyczajnie ląduje tam, gdzie Ninja i zaczyna go likwidować.

Czasem jednak są bardziej kreatywne trolle. Tak, jak tym razem. Ninja, wchodząc do meczów, widzi ogromny napis „MIXER”.

Reakcję ludzi raczej wszyscy doskonale widzą i mogą się domyślać, że nawet Ninja pod nosem musiał się uśmiechnąć, widząc, co przygotowali dla niego inni gracze. To troll, który nie przeszkadza, nie wpływa na rozgrywkę, a jest idealnym żartem.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite