w

Gracze Fortnite śmieją się z Mini Majka i jego epickiego pojedynku 1vs1

Klip szybko stał się jednym z najpopularniejszych z Fortnite.


Ekipa już od jakiegoś czasu streamuje na Twitchu. Oprócz wyzwań, rozmów i składania domu z klocków lego, youtuberzy często też grają, między innymi w Fortnite. Kilka dni temu swoich sił w Battle Royale od Epic Games próbował Mini Majk.

Ostatnio wiele mówiło się o dobieraniu graczy po umiejętnościach i przykład Majka pokazuje, dlaczego niektórzy potrzebują tej opcji.

Mini Majk i jego epickie 1vs1

Dobieranie graczy po skillu jest kontrowersyjne, ale daje szanse słabszym graczom na wygranie nie tyle całego meczu, co pojedynków 1vs1. Mini Majk nie musi dobrze grać tym bardziej, że dopiero zaczyna swoją przygodę z Fortnite, natomiast dobrze pokazuje, że jednak dobieranie botów na początek ma sporo sensu.

O SBMM (Skill based matchmaking) mówił między innymi Ninja wspominając, że jest to zwyczajnie szansa dla nieco słabszych osób, a przeciwko temu rozwiązaniu są średni gracze i influencerzy osiągający jakiś poziom, którego nie są w stanie potem przeskoczyć.

Raczej nie ma nic złego w tym, że Mini Majk gra raczej słabo i nie orientuje się jeszcze w budowaniu, broniach etc. Każdy kiedyś zaczynał.