w

Gracze Fortnite śmieją się, że nowa współpraca z Pokemon GO jest świetna

Fanpage Grupa

Gracze Fortnite czekają obecnie na nadchodzące wydarzenie i oczywiście nowy sezon. To dlatego w społeczności dzieje się stosunkowo niewiele.


Wszystkie przecieki zostały już opublikowane, a teorie przerobione. Przyszedł więc standardowy czas oczekiwania na kolejne nowości i przełomy w kwestii nowego sezonu, a i być może rozdziału.

Jeden z najpopularniejszych postów na Twitterze i Reddicie traktuje o współpracy Epic z Pokemon GO, czyli Niantic. Oczywiście wszyscy wiedzą, że takiego crossovera nie było (jeszcze), natomiast można się na to nabrać.

Fortnite i Pokemon GO

Fortnite ma wiele różnych przedmiotów kosmetycznych, które można w łatwy sposób dopasować do dowolnej gry. I tak też się stało w przypadku Pokemon GO.

Ludzie komentują, że nigdy by na to nie wpadli, ale faktycznie można by było to tak odebrać. Skiny na pewno dostaną teraz pewnego boosta do popularności, a przynajmniej na to wskazują komentarze graczy.

Możliwe, że kiedyś Fortnite doczeka się oficjalnej współpracy, natomiast na ten moment nie ma o tym mowy. Wszystkie znaki były jedynie kreacjami graczy, które nie miały nic wspólnego z Epic Games.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite