w

Gracze Fortnite udają, że należą do LGTBQIA+, by dostać kod na 9 darmowych skinów

Fanpage Grupa

Zanim polskiego youtube’a zaleją filmy pt. “Jak dostać skiny za darmo”, wyjaśnimy, o co tutaj chodzi.


Trudno na ten moment oszacować, jak duża jest to akcja i skąd tak naprawdę się wzięła. Faktycznie jednak wygląda na to, że część społeczności LGTBQIA+ otrzymała na Twitterze kody na darmowe skiny “obsługujące” malowania.

To dokładnie te skórki, o których pisaliśmy w przeciekach. Ponoć można je otrzymać za darmo, a przynajmniej wcześniej była taka możliwość. I się zaczęło. Twitter został zalany przez prośby o kod.

Prośby o darmowe skiny do Fortnite

Jeżeli zobaczycie na Youtube film (a na pewno powstanie, bo mniejsi youtuberzy uwielbiają tu wchodzić) o tytule “darmowe skiny”, to prawdopodobnie chodzi o to. Twórcy ci opierają swoją wiedzę o te newsy, więc usłyszycie tam dokładnie to samo, co przeczytacie tutaj.

A o co konkretnie chodzi? Ludzie wyrażający wsparcie dla LGTBQIA+ mieli otrzymać kody na skiny do Fortnite – przynajmniej taka jest ogólna informacja, trudno jednak znaleźć kogoś, kto faktycznie te skórki otrzymał. W każdym razie, wiadomość ta błyskawicznie się rozeszła, a na Twitterze jest teraz masa kont identyfikujących się jako LGTBQIA+, które proszą o kody na skiny.

Oczywiście powyższe osoby mogą mówić prawdę i nie należy tego kwestionować. Są jednak także konta, które wprost zostały zrobione tylko po ty, by wyżebrać skórki. Wystarczy wpisać na Twitterze “Fortnite wrap skins”, czy “Fortnite wrap code”, by zobaczyć, o co chodzi i jaką to ma skale.

Oczywiście nie będziemy tutaj publikować poradnika odnośnie, jak odebrać te skiny. Sprawa jest dość dziwna i to na wielu płaszczyznach. Łącznie jednak rzeczywiście gracze informują, że Epic rozdaje te kody, czyli łącznie ludzie mogli mieć 9 skinów za darmo.