w

Gracze Fortnite wkurzeni na zmianę, która mocno wpłynie na ilość otrzymywanych XP

Fanpage Grupa

Ostatnia aktualizacja zdaniem graczy potwierdziła jedną z rzeczy, która w perspektywie czasu na pewno wpłynie na ilość otrzymywanych XP.


Ostatnia aktualizacja zdecydowanie została odebrana pozytywnie, w końcu gracze mogą zgarnąć sporo darmowych przedmiotów. Jest jednak jedna rzecz, która w pewien sposób zaburza odbiór graczy, mianowicie tygodniowe wyzwania.

To właśnie te wyzwania były dobrym źródłem dodatkowych punktów doświadczenia. Zmiany Epic sprawiły, że będzie z nich trudniej skorzystać, o ile nie gracie w Fortnite każdego tygodnia.

Wyzwania będą znikać po tygodniu

Najprościej mówiąc, tygodniowe wyzwania będzie można wykonać jedynie w danym tygodniu. Potem zwyczajnie znikną, a sami gracze stracą szansę na ich wykonanie. Wyzwania, które zostawały do końca sezonu, odchodzą w zapomnienie.

Wiele osób, które znam i z którymi gram, w tym ja, nie ma czasu na robienie wszystkich cotygodniowych wyzwań w każdym tygodniu. – czytamy na Reddicie.

W tym momencie jest to najpopularniejszy temat. Gracze bardzo głośno wypowiadają się o negatywnych skutkach tego typu pomysłów.

Epic prawdopodobnie chce w ten sposób zachęcić graczy do częstszego logowania się i grania. Pytanie tylko, czy to na pewno przełoży się pozytywnie na samą grę.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite