w

Ile darmowych V-Dolców się dostaje obecnie w Fortnite? Epic zwraca nawet za pakiet startowy

Gracze Fortnite dosłownie skaczą z radości, wszystko za sprawą darmowych V-Dolców.


Dzisiaj jest zdecydowanie jeden z najważniejszych dni, jeżeli chodzi o 3 sezon Fortnite. Epic oficjalnie ogłosiło, ze ceny V-Dolców na stałe zostają obniżone o 20%.

Oznacza to tyle, że wszystkie pakiety można obecnie kupić znacznie taniej, niż jeszcze wczoraj. Gracze masowo dostają też darmowe V-Dolce.

Ile dostanę V-Dolców?

Epic przyznaje V-Dolce, by wyrównać różnicę pomiędzy nowymi cenami, a tymi starymi. Oznacza to tyle, że każda wydana suma będzie w pewien sposób zwracana. Jeżeli w ostatnich 30 dniach (od 14 lipca do 13 sierpnia 2020) kupiliście V-Dolce, lub pakiety za prawdziwe pieniądze (Pakiet Letnich Legend, czy Pakiet Startowy), to dostaniecie zwrot 20% wydanej kwoty.

Czyli, jeżeli kupiliście pakiet startowy, to dostaniecie 120 V-Dolców. Nie są to jakieś kosmiczne kwoty, ale zawsze to zaoszczędzone kilka złotych. Warto wspomnieć, że V-Dolce będą przyznawane jeszcze jutro, także jeżeli ich nie dostaliście, to wystarczy po prostu poczekać.

Przelicznik nie bierze pod uwagę przedmiotów kosmetycznych, więc jeżeli kupiliście V-Dolce i ich nie wydaliście, to i tak otrzymacie wyrównanie.

Ceny V-Dolców zmieniają się na stałe. Nie jest to promocja objęta jakimś konkretnym czasem, więc można spokojnie wszystko odebrać (kilof i V-Dolce) w następnych dniach, czy tygodniach.

W tym momencie Fortnite przechodzi problemy techniczne, więc odebranie V-Dolców nie jest możliwe. Wszystko powinno wrócić do normy za jakiś czas.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite