w

Ile dni zostało do końca 3 sezonu w Fortnite? Minęło już więcej, niż można by było sądzić

Fanpage Grupa

W 3 sezonie Fortnite odbyła się tylko jedna aktualizacja. Wszystko przez 3-tygodniową przerwę. Dlatego można odnieść złudne wrażenie, że w sumie to sezon dopiero się zaczął.


3 sezon nie jest ubogi w nowości, a jednak można odnieść wrażenie, że dzieje się w nim stosunkowo niewiele. To dlatego, że do tej pory Epic zdecydowało się wprowadzić tylko jedną aktualizację. To się niedługo zmieni.

W najbliższy wtorek pojawi się kolejny update, który na pewno zmieni przynajmniej dwie miejscówki, doda nowe przedmioty kosmetyczne i być może nowe bronie. Aktualizacja zostanie oznaczona jako 21.20.

Ile dni do końca sezonu?

Można się zaskoczyć, bo w zasadzie minęła już blisko 1/3 obecnego sezonu. Do końca zostało co prawda sporo, bo 77 dni, ale leci to naprawdę szybko.

Jeżeli chcecie mieć pewność, że wbijecie ten 100, czy 200 level, to warto zabrać się już za robienie wyzwań. Zaraz może się okazać, że będzie problem z wbiciem tego 200 poziomu. W teorii obecnie, by zdobyć na luzie ten 100 level trzeba mieć 29lvl, do 200 należałoby przekroczyć już 56lvl.