w

Ile jest warty cały ekwipunek Jacoba w Fortnite? Jeden z polskich graczy to obliczył

Fanpage Grupa
Fot. https://www.instagram.com/jacob4yt/

Jacob to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych polskich twórców związanych z Fortnite.


Polscy youtuberzy i streamerzy Fortnite wydają krocie na przedmioty kosmetyczne. Oczywiście, dostają oni dodatkowe V-Dolce od Epic, ale większość skinów, lotni, plecaków i innych dodatków kupują za własne pieniądze.

Jeden z mniejszych youtuberów i jednocześnie widzów Jacoba policzył wartość wszystkich przedmiotów kosmetycznych, które streamer posiada w swojej szafce. W sumie zajęło mu to aż dwa tygodnie i rzeczywiście tak mogło być. Przedmiotów jest cała masa, a te zostały bardzo czytelnie posegregowane i zsumowane.

Klip: twitch.tv/jacob4tv

Ile warta jest szafka Jacoba?

K4P1 poświęcił kilkanaście dni na to, by obliczyć, ile warta jest cała szafka Jacoba. Uwzględnił przedmioty, które były w karnetach, pakietach etc. Dane pochodzą z klipu sprzed około miesiąca, więc jak wspomina youtuber, coś mogło się w tym czasie pozmieniać.

Jacob posiada w sumie 331 skórek, z czego 53 są jakości legendarnej. K4P1 obliczył, że na same złote skiny Kuba wydał ponad 1600 złotych. Inne wyliczenia i ciekawostki są dostępne bezpośrednio na jego kanale.

  • Skiny epickie (59) – 2915 złotych
  • Skiny rzadkie (62) – 2342 złote
  • Skiny zielone (35) – 896 złotych

Na same pakiety Jacob miał wydać blisko 600 złotych, do czego dochodzą jeszcze Ekipaki i pakiety startowe. Jak słyszymy, youtuber wydał prawie 10 tysięcy złotych na same skórki. Wszystkie wyliczenia są dokładne, K4P1 odejmuje te przedmioty, które są w karnecie.

  • Kilofy (163) – 2854 złote
  • Lotnie (99) – 985 złotych
  • Malowania (96)  – 246 złotych
  • Emotki (95) – 1443 złote

Ostateczna suma razem z karnetami bojowymi to 15 717 złotych. Czy jest to dużo, czy mało, oczywiście każdy musi ocenić sobie sam. Dla jednych to ogromna kwota, dla innych tylko mała część miesięcznej wypłaty.