w

Ile zarabiają dziewczyny, które można wynająć do wspólnej gry w Fortnite? Faceci robią to za darmo

Fanpage Grupa

Niektórzy nie mają z kim grać, dlatego, zamiast szukać na grupach na Facebooku, wolą po prostu kogoś wynająć.


Kilka miesięcy temu bardzo popularna zrobiła się usługa, w której można wynająć inne osoby do tego, by grały z nami w Fortnite. Zdecydowana większość ofert dotyczy dziewczyn, natomiast zdarzają się też mężczyźni.

Wszystkie gry przynależą do swojej kategorii, a każda osoba posiada oceny, ilość zamówień, swoje pełne ogłoszenie, opis etc. Wszystko to zostało naprawdę sensownie przygotowane.

Ile maksymalnie zarabiają dziewczyny?

Rekordzistką, jeżeli chodzi o Fortnite, jest LauraElla. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę, że dziewczyny najczęściej pojawiają się też w ofertach innych gier, więc ich zarobki się sumują.

Na kupienie gry z 25-latką zdecydowało się 246 osób. Za jedną grę LauraElla liczy sobie ponad 4 dolary, co w sumie daje łączną kwotę 1 045 dolarów. To z kolei po przeliczeniu jest 3 857 złotych. Czy dużo, czy mało? To już zależy, jak na to spojrzeć, w końcu są to środki uzbierane przez kilka dobrych miesięcy czy nawet ponad pół roku. Fortnite zdecydowanie nie jest najpopularniejszą kategorią na stronie.

Dziewczyny bardzo często mają wpisane “Coach”, czyli jak najbardziej umieją grać i mogą podpowiadać. LauraElla gra od 2 sezonu, więc naprawdę masę czasu. Co jednak rzuca się w oczy, to jeden mężczyzna wśród najchętniej wybieranych osób. Co może być zabawne, to gra z nim jest kompletnie darmowa. Zresztą nie jest on wyjątkiem, tego typu ofert za darmo jest od mężczyzn bardzo dużo, widocznie musi być to też zwyczajna forma do poznawania nowych osób i niekoniecznie tylko do jednego meczu.