w

Im lepszy jesteś, tym mniejsza szansa na znalezienie przedmiotów? Szalona teoria odnośnie Fortnite

SypherPK ma swoją teorię odnośnie tego, że gracze mają różną szansę na znalezienie przedmiotów w Fortnite.


Brak opisów aktualizacji sprawia, że wśród społeczności Fortnite pojawiają się naprawdę ciekawe teorie. Wielu graczy uważa, że w pewnym momencie Epic ograniczyło ilość dostępnych w skrzyniach kevów.

Nie zostało to w żaden sposób potwierdzone, ale w końcu jak potwierdzić jakąś zmianę, skoro nie ma opisów aktualizacji.

Im lepszy jesteś, tym mniejsza szansa?

​SypherPK​ na jednym ze swoim streamów ujawnił, że ma pewną teorię dotyczącą Fortnite. Jak słyszymy, według gracza w Fortnite może istnieć system, który sprawia, że im lepsi jesteśmy, tym mniejsza szansa na znalezienie dobrych przedmiotów.

W ten sposób system miałby dodatkowo wyrównywać szanse na ewentualną wygraną.

Teoria brzmi kosmicznie i wzięła się prawdopodobnie z tego, co obecnie wyprawia Activision. W najnowszym Call of Duty gracze przeprowadzali szereg eksperymentów, z których wynika, że jeżeli wydaje się pieniądze na płatne dodatki, to dostaje się gorszych graczy w lobby.

W Fortnite prawdopodobnie nic takiego się nie dzieje. Nie ma też ustalonej szansy konkretnego gracza na znalezienie czegoś. Bo w końcu jak miałoby to działać? Ktoś podchodzi do skrzynki i loot zmienia się z zależności od tego, jak dobry jest? Brzmi nieprawdopodobnie.

Z drugiej strony mieliśmy udokumentowane sytuacje, w których gracze nie mogli znaleźć małych kevów.

I opened 24 chests without mini shields, this shouldn’t be possible. from FortNiteBR

To jednak zdaje się mieć związek z ogólnymi zmianami Epic, może jakimś błędem. Niezbyt sensowne, by aż tak developerzy chcieli wpływać na mecze i ostateczny wynik.