w

Jack Sparrow i Power Rangers w Fortnite? Pewien leaker to sugeruje

Jack Sparrow i Power Rangers mogą wejść do Fortnite. Przynajmniej tak sugeruje pewien leaker.


Współprace są ekscytującym i całkiem ważnym elementem gier. To dzięki nim gra uzyskuje więcej rozgłosu oraz graczy.

Tym razem do gry może wejść Jack Sparrow oraz Power Rangers. Źródłem informacji ma być zaufany leaker. Podał on kilka współprac, które faktycznie się spełniły.

Czy kolaboracja może dojść do skutku?

Warto zaznaczyć, że są to obecnie tylko plotki. Powinno się na nie patrzeć zawsze z przymrużeniem oka. Informacje te mogą okazać się nieprawdziwe albo sprawdzą się dopiero po kilku latach.

XboxEra podała w swoim podcaście plotkę, że Jack Sparrow oraz Power Rangers pojawią się w Fortnite. Profil ten przewidział już wiele współprac. Kilka lat wcześniej wysłał informacje odnośnie kolaboracji z Doomem oraz Wojowniczymi Żółwiami Ninja.

Wspomniany na podcaście @xboxera wcześniej dzisiejszego dnia (28.01.2024) była kolejna plotka, która sugeruje, że Jack Sparrow z Piraci z Karaibów mógłby pojawić się w Fortnite w przyszłości (nie ma jednak podanego przedziału czasowego)

Jako ponowne przypomnienie te plotki nie są potwierdzeniem czegokolwiek. Jednakże plotki od XboxEra/@Shpeshal_Nick okazały się prawdziwe kilka razy.

Szanse, że te skiny faktycznie pojawią się w Fortnite, są całkiem wysokie, zważając na źródło. Jednak nie gwarantuje to 100% pewności.

Oprócz tego XboxEra podała także informacje odnośnie kolaboracji z Avatarem, Devil May Cry oraz Kermit The Frog.

Możliwe, że minie kilka lat, zanim zobaczymy którąś z tych współprac. Możemy uzbroić się jedynie w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje od Epica.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite