w

Jak będzie można odblokować skórkę Supermana w Fortnite? Pliki mówią wszystko

Fanpage Grupa

Skin Supermana stał się ostatnio przedmiotem wielu dyskusji wśród graczy Fortnite.


Wokół skórki Supermana pojawiło się wiele różnych mitów. Niektórzy, mniejsi leakerzy wskazywali, że będzie można go odblokować za gwiazdki. Oczywiście ta informacja nie jest prawdziwa i nie należy jej wierzyć.

Przynajmniej na ten moment. Osoby zajmujące się przeszukiwaniem plików na co dzień są przekonane, że skórkę będzie można odebrać tylko w jeden sposób, wykonując odpowiednie wyzwania.

Skin Supermana w Fortnite

Sama skórka Supermana jest jednych jest oceniana bardzo pozytywnie, inni uważają, że jest to wręcz marnowanie “slota”, jeżeli chodzi o te specjalne skiny. Tak, czy inaczej, skórkę będzie można odblokować za około 2 tygodnie.

Jak? Na początek kolejny mit – Supermana nie odblokujecie poprzez artefakty obcych, jedynym sposobem będą epickie wyzwania, które już są w plikach. Skina będzie można zdobyć wykonując je w odpowiednim momencie.

Zbieranie gwiazdek nie ma tutaj żadnego znaczenia. Wśród graczy urosła fałszywa informacja, że Supermana można zdobyć jedynie na 200 poziomie, to oczywiście nie jest prawdą. Po 200 poziomie nie dzieje się nic niezwykłego, jeżeli chodzi o gwiazdki i ogólnie przedmioty kosmetyczne.

Czyli tak, za około dwa tygodnie pojawią się specjalne, epickie wyzwania, w ramach których będzie można odblokować Supermana. Ani artefakty, ani posiadane gwiazdki nie będą miały większego znaczenia. Nie trzeba więc zbierać gwiazdek i jakoś specjalnie oszczędzać.