w

Jak działa nowy karnet bojowy w Fortnite w 7 sezonie? Gwiazdki, za które odblokowuje się przedmioty

Fanpage Grupa

7 sezon nie tylko wprowadza zmiany do rozgrywki, ale także do sposobu działania karnetu bojowego.


Jedna z największych wprowadzonych zmian wcale nie dotyczy sposobu gry. Okazuje się, że Epic przerobiło całkowicie system karnetu bojowego. Teraz dostaje się gwiazdki, za które można odblokowywać przedmioty.

Co jednak ciekawe, dzięki temu można odblokować przedmioty w zupełnie innej kolejności. Są oczywiście nadal pewne ograniczenia, ale teraz możemy wybrać, czy wolimy skina czy może V-Dolce.

Jak to działa?

Grając, zbieramy gwiazdki. Te głównie dostaje się za zdobywanie poziomów, choć możliwe, że nie tylko. Co poziom otrzymujemy w sumie 5 gwiazdek.

Będą one konieczne do odblokowania przedmiotów w karnecie bojowym. Czyli w tym przypadku za skina Ricka musimy dać 9 gwiazdek, a za malowanie 5 gwiazdek. System całkiem ciekawy.

„W nowym karnecie bojowym elementy kosmetyczne nie są już powiązane ze zdobyciem konkretnych poziomów sezonowych. Zamiast tego po awansie na kolejny poziom otrzymasz gwiazdki bojowe, które można wymienić na nagrody karnetu bojowego w wybranej przez ciebie kolejności.

W miarę zdobywania poziomów sezonowych i nagród będziesz odblokowywać kolejne strony karnetu bojowego. W ten sposób pula dostępnych nagród będzie stale poszerzana. Chcesz natychmiast zdobyć smugę Porwanie ze strony pierwszej? Żaden problem. A może wolisz zaoszczędzić gwiazdki bojowe i awansować jeszcze wyżej, by otworzyć stronę drugą i zgarnąć nową, kosmiczną muzykę z lobby? Wybór należy do ciebie!”

Oczywiście nie jest tak, że od razu możecie odblokować Ricka. Ponieważ wszystko zostało podzielone na sekcje, to je dopiero odblokowuje się na pewnym etapie gry. Przykładowo, by przejść do ostatniej zakładki, musimy mieć zebranych już 90 nagród lub 90 poziom.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite