w

Jak i kiedy zmieni się mapa w Fortnite? Już za kilka dni odkryją się nowe obszary

Według leakerów, zostało już tylko kilka dni do zmian na mapie.


W 3 sezonie Fortnite mapa została całkowicie zalana. Natomiast nie zostanie taka do końca sezonu. Już jakiś czas temu odkryto, że wyspa będzie miała kilka etapów.

Te etapy mają odsłaniać kolejne lokacje wraz opadaniem wody. Osoby przeszukujące pliki gry są przekonane, że poziom wody zmieni się już za kilka dni.

Kiedy i jak zmieni się mapa w Fortnite?

W przyszłym tygodniu odbędzie się nowa aktualizacja. Według przecieków, dzień później, czyli 1 lipca zmieni się poziom wody. Patche zazwyczaj są wprowadzane we wtorki i choć nie jest to potwierdzone, to bardzo możliwe, że i tak będzie tym razem. Leakerzy są przekonani, że woda opadnie 1 lipca, więc pomiędzy aktualizacją, a zmianami będzie jeden dzień “przerwy”.

Jak zmieni się mapa? Pierwszy etap nie jest jakiś niesamowicie imponujący. Tak wygląda to teraz:

A tak ma się zmienić:

Część lokacji zostanie całkowicie wysuszonych, natomiast żadna nowa miejscówka nie zostanie ujawniona. Trochę szkoda, bo według graczy mapa mogłaby się zmieniać nieco szybciej. Nie ma mowy póki co o dodaniu samochodów. Na ten moment jest jeszcze za mało dróg i możliwości przemieszczania się.

Jeżeli Epic utrzyma to tempo, to co kilka tygodni powinniśmy widzieć kolejne etapy. Przypomnijmy, że jest ich w sumie osiem.