w

Tajny sposób na kupienie dokładnej liczbę V-Dolców w Fortnite. Epic sekretnie włączyło taką opcję

Epic uruchomiło już możliwość kupowania określonej ilości V-Dolców. Póki co działa to jedynie poprzez stronę internetową.


W niektórych krajach można już normalnie kupować V-Dolce poprzez nową opcję w grze. Polska jeszcze musi na to trochę poczekać. Jest jednak sposób, by kupować punkty przez stronę Fortnite.

Póki co całość działa dość topornie. Niektórym strony się wczytują, innym już niekoniecznie. Trzeba brać pod uwagę fakt, że to wczesna wersja tej możliwości i jeszcze nie wszystko poprawnie funkcjonuje.

Jak kupować określoną ilość V-Dolców?

V-Dolce można teraz kupować poprzez stronę. Co ważne, da się kupić wartości zmieniające się co 100 V-Dolców. Czyli przykładowo 100, 200, 300, 400 i tak aż do 2800. Potem wskazują nam wartości 5, 7 i 12 tysięcy.

Jak to zrobić? Wystarczy wejść w odpowiedni link (pamiętajcie, że nie musi jeszcze działać). W środku znajdziemy odpowiednią listę ze wszystkimi dostępnymi wartościami. Sposoby płatności nie uległy zmianie. Nadal jest to karta kredytowa, Paypal, Play, PSC, Przelewy24 i Blik.

Wszystko to ma związek oczywiście z nadchodzącą funkcją dokupowania płatnej waluty bezpośrednio w grze. Nie wiadomo jednak, kiedy zawita do to Polski. Póki co trzeba sobie radzić w ten sposób.

Niestety nie jest on niezawodny. Nadal wiele osób dostaje powiadomienia o przeciążeniu. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że wiele krajów próbuje w tym momencie dokonać w ten sposób zakupów.