w

Jak odblokować darmowy, złoty styl do nowej skórki Kratosa w Fortnite? Będą go mieli nieliczni

W Fortnite ponownie można odebrać coś za darmo.


Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, dzisiaj do Fortnite trafiła wyjątkowa skórka. Jest to bowiem skin Kratosa z God of War. Razem z tym konkretnym przedmiotem gracze otrzymali możliwość darmowego odblokowania specjalnego stylu.

Można by było się spodziewać, że styl pojawi się w ramach wyzwań lub pucharu. Natomiast jest on przeznaczony tylko dla wąskiej grupy osób posiadających konkretny sprzęt.

Jak odblokować złoty styl Kratosa?

Styl przeznaczony jest jedynie dla osób, które posiadają Playstation 5 – i tutaj dla wielu gracy kończy się ta historia. Nie da się jej odblokować bez posiadanego PS5. Styl wygląda wyjątkowo i na pewno będzie bardzo rzadki, przynajmniej na ten moment. Żeby go odblokować, należy:

  • Kupić skórkę za pomocą sklepu Playstation 5
  • Ewentualnie jeżeli zakup nastąpił na PS4 lub innej platformie – rozegrać przynajmniej jeden mecz na PS5. Wówczas styl sam się odblokuje.

Nadal jednak trzeba kupić podstawową wersję skórki. Ta nie jest za darmo i jeżeli jej nie posiadamy, to styl nie zostanie odblokowany.

W sieci już pojawiają się oferty od osób, które mogą rozegrać mecz na nowej generacji konsol, ale chyba nikomu nie trzeba mówić, jak bardzo ryzykowne jest zaufanie losowej osobie. Póki co zupełnie nie wiadomo, czy kiedykolwiek styl będzie do zdobycia w inny sposób, jednak są na to znikome szanse.