w

Jak odblokować skina Predatora za darmo? Zrobienie jego wyzwania będzie niesamowicie trudne

Fanpage Grupa

Dzisiaj o godzinie 15:00 będzie można zdobyć skina Predatora. Jest tylko jeden problem.


Predator już oficjalnie wszedł do Fortnite. Wyzwanie pozwalające na zdobycie jego skina pojawi się o godzinie 15:00. Normalnie nie byłoby to trudne, ale na pewno wszyscy będą chcieli go zdobyć. Trochę przypomina to wyzwanie sprzed kilku sezonów, w którym trzeba było przeszukać skrzynki na Karkołomnym Kinie.

Dlaczego? Zadaniem graczy będzie zlikwidowanie Predadora. Gdzie go znaleźć i jak to zrobić w najszybszy sposób?

Gdzie jest Predator?

Z Predatorem jest kilka problemów. Pierwszym jest fakt, że Predator nie ma konkretnego miejsca, w którym się pojawia. Oczywiście jest gdzieś w Tajnej Twierdzy, ale nie w konkretnym miejscu. Ponoć największe szanse na spotkanie go są przy jego statku, ale nie jest to potwierdzone.

Drugi problem jest taki, że postać używa swojego urządzenia, by stać się niewidzialnym. Oznacza to tyle, że niesamowicie łatwo jest go zwyczajnie minąć. Przypomnijmy, że wchodzi on w stan niewidzialności na 15 lub 30 sekund. To całkiem dużo, jeżeli weźmiemy pod uwagę ilość osób, jaka już teraz ląduje w Twierdzy.

TAK, GRACZ TUTAJ CELUJE DO PREDATORA

To jeszcze nie wszystko. Jakby tego było mało, Predator ma całkiem mocną broń. Jeżeli zbliży się za bardzo, to praktycznie pewne, że sobie z nami poradzi. Najlepiej pokazuje to poniższy klip.

Część osób zapewne odpuści sobie wykonywanie tego wyzwania dzisiaj, natomiast większość i tak uda się na Twierdzę, gdzie przez kilka godzin będzie panował kompletny chaos.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite