w

Jak odebrać “darmową” emotkę, będącą zadośćuczynieniem za problemy z Fortnite?

Fanpage Grupa

Epic oficjalnie ogłosiło dodanie do Fortnite emotki, mającej być zadośćuczynieniem.


Epic wraz z nowym sezonem wprowadziło sporo nowości. Między innymi Ekipę Fortnite. Ta, choć miała dobre podstawy, to borykała się z wieloma problemami. W efekcie część osób dostała dodatkowe 500 V-Dolców, a niektórzy podwójnie 1000 V-Dolców.

Dzisiaj wiemy, że to nie wszystko. Deweloperzy przygotowali dla społeczności coś jeszcze. Emotka nie jest do końca darmowa, choć jest w ten sposób opisywana.

Jak odebrać emotkę?

Wszyscy, którzy mieli lub mają aktywną subskrypcję Ekipy Fortnite otrzymają tę emotkę już 15 lutego. Nie trzeba wykonywać żadnych wyzwań, ani dodatkowych czynności. Jeżeli mieliście kiedyś aktywną subskrypcję, to odbierzecie emotkę automatycznie.

“W podziękowaniu za waszą cierpliwość, wszyscy dawni i obecni członkowie Ekipy Fortnite otrzymają wyjątkową nową emotkę Tylko dla Wtajemniczonych. Dawni, obecni i nowi członkowie Ekipy Fortnite otrzymają ją, jeśli zalogują się do 15 lutego.”

Czy w takim razie można powiedzieć, że to darmowa emotka? I tak i nie. Osoby, które nie płacą już abonamentu, faktycznie dostaną ją dodatkowo, za darmo. Natomiast wcześniej trzeba było zapłacić, żeby ją odebrać za miesiąc.

Data odbioru nie jest przypadkowa, to dzień po Walentynkach, więc można się domyślać, że tym razem Epic przygotuje coś więcej na ten dzień, niżeli tylko powrót walentynkowych skinów.