w

Jak odebrać darmowe przedmioty na Halloween w Fortnite. Nowe skórki i więcej

Epic oficjalnie poinformowało o starcie Halloween.


Jeszcze przed rozpoczęciem aktualizacji, poznaliśmy pełny wygląd nadchodzącego Halloween. Zgodnie z naszymi zapowiedziami, dzisiaj odbywa się spora aktualizacja, oznaczona jako 14.40.

Głównym motywem faktycznie będzie Zemsta Midasa. W ramach Koszmarów Czar pojawią się dodatkowe wyzwania z darmowymi przedmiotami.

Halloween 2020 w Fortnite

Dowiedzieliśmy się między innymi tego, że każdy otrzyma możliwość zdobycia darmowych przedmiotów w ramach specjalnych wyzwań. To coś, czego można się było spodziewać. Jak to wygląda?

W trakcie trwania Fortnite: Koszmarów Czar kończcie nowe wyzwania, by odblokować specjalne nagrody, włącznie z malowaniem Cień Midasa, kilofem Tłuk O’-Lampion, plecakiem Bobo i innymi! Ubierzcie się stosownie do sezonu lub nie zdejmujcie przerażających ciuchów przez cały rok.

W trakcie trwania wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar pojawią się cztery inspirowane nim wyspy w trybie kreatywnym w Fortnite. Na każdej z nich będą zakopane cyfry tworzące tajemniczy kod. Eksplorujcie te nawiedzone wyspy i połączcie wszystkie 20 cyfr, by odkryć malowanie Gniew Upiora.

Pierwsza wyspa będzie dostępna dziś (21 października). Wracajcie do trybu kreatywnego w Fortnite każdego dnia aż do 24 października, by zobaczyć nową wyróżnioną wyspę i odszukać kolejne cyfry. Gdy znajdziecie wszystkie, wpiszcie gotowy kod na stronie fortnite.com/redeem, by dodać malowanie Gniew Upiora do swoich szafek! (Kod na zawartość wygaśnie 27 października o godz. 15:00 czasu polskiego.)

Oprócz tego do odebrania będą style Party Troopera.

Nowa, imprezowa wersja hitu Fortnite: Koszmarów Czar – stroju Imprezowy Wojak – jest dostępna w sklepie do godz. 2:00 2 listopada.

PL 14BR PartyTrooper Social PartyTrooper

Wszyscy posiadacze Imprezowego Wojaka, biorący udział w którymś z pokazów Królewskiej Imprezy w Zaświatach w Fortnite, odblokują styl J Balvina jako podarunek ze wspólnej podróży w zaświaty.

PL 14BR PartyTrooper Social JBalvin

Za chwilę rozpocznie się oficjalna aktualizacja, warto wspomnieć o tym, że ma ważyć 27GB. To jednak ze względu na zmianę sposobu patchowania – całkowity rozmiar Fortnite ostatecznie się zmniejszy.