w

Jak odebrać darmowe, tęczowe malowanie do Fortnite? Epic wprowadza wideorozmowy podczas grania

Fanpage Grupa

Już teraz każdy może odebrać darmowe malowanie do Fortnite.


Epic po raz kolejny podejmuje współpracę z Houseparty, w ramach której można prowadzić rozmowy wideo przy okazji grania w Fortnite. Większość osób kompletnie tego nie użyje, ale przynajmniej można odebrać darmowe malowanie.

Według zamysłu każdy posiadający urządzenie z Androidem lub iOS może zadzwonić do znajomych i grać w Fortnite widząc ich twarze i reakcje.

Jak odebrać darmowe malowanie?

Jeżeli chcecie zgarnąć malowanie, to trzeba pobrać aplikację “Houseparty” na swoje urządzenie. Zarejestrować się w niej, a następnie połączyć swoje konto Epic Games z Houseparty. Nie jest to zbyt skomplikowane i każdy powinien sobie poradzić. Wystarczy przechodzić do kolejnych kroków. Natomiast nie jest to jedyna opcja na odebranie malowania.

Z powodu, że aplikacja nie działa wszędzie, istnieje jeszcze druga możliwość:

Między 20 listopada (od godz. 18:00 CET) 27 listopada (do godz. 5:59 CET) każdy, kto rozegra pięć gier w Fortnite ze znajomymi, otrzyma to malowanie do 4 grudnia 2020. 

Czyli w sumie trzeba po prostu zagrać ze znajomymi 5 gier. Tyle i tylko tyle.

Jeżeli zainteresował was temat wideorozmów, to już teraz możecie takowe przeprowadzać:

Aby przenieść swoją wideorozmowę do Fortnite, wykonaj następujące czynności:

  1. Otwórz aplikację Houseparty na systemie iOS bądź Android i połącz ją z Fortnite po przejściu do ustawień lub po kliknięciu ikony telewizora.
  2. Dołącz do swoich znajomych tak jak zwykle lub zaproś ich do siebie.
  3. Uruchom Fortnite na komputerze PC lub konsoli PlayStation.
  4. Kontynuuj rozmowę ze znajomymi podczas gry.

Zdecydowana większość graczy zupełnie o tym zapomni do 20 listopada i odblokuje malowanie, zwyczajnie grając. To też jest jakaś opcja. Nawet nie trzeba wygrywać. Wystarczy tylko zagrać z kimś znajomym 5 meczów.