w

Jak odebrać darmowe V-Dolce, emotki i inne nagrody w Fortnite za oglądanie Twitcha?

Fanpage Grupa

W Fortnite zorganizowano kolejne wyzwanie, które tym razem dotyczy samego Twitcha.


W świecie Fortnite co jakiś czas organizowane są różnego rodzaju wyzwania. Zazwyczaj nie niosą za sobą niczego ciekawego i są raczej formą zabawy dla społeczności. Tym razem można odebrać kilka ciekawych nagród, razem z V-Dolcami.

Jak to wszystko działa i co trzeba o tym wiedzieć?

Fortnite X Twitch

Na początek należy przejść na tę stronę i się zalogować. Wybrać jednego z trzech twórców, do którego drużyny chcemy należeć. Tutaj mamy już napisane tak naprawdę wszystko, co warto wiedzieć. Każdy otrzymuje misje, które trzeba wykonywać. Do odebrania jest kilka nagród:

  • Emotki Fortnite
  • Emotki Twitch
  • V-Dolce
  • Sztandary
  • Bitsy

Misje nie są jakoś wyjątkowo trudne i wymagają oglądania wybranego streamera oraz osiągania małych celów w samym Fortnite.

Dla osób, które zdecydują się zasubskrybować kanały, przewidziana jest dodatkowa nagroda w postaci emotek. Nie trzeba jednak subować, by odebrać podstawowe nagrody. Te dwie emotki są dodatkowe.

Czy warto się w to bawić? Jeżeli nie macie nic lepszego do roboty i chcecie mieć później w miarę unikalne emotki i sztandary to tak. Ilość osób w całej zabawie jest limitowana, więc lepiej decydować się jak najszybciej.