w ,

Jak to się stało, że wczorajszy stream z Fortnite ustanowił absolutny rekord Twitcha? 2.5 miliona widzów

Fanpage Grupa

Wczoraj na Twitchu pobito rekord wszechczasów, jeżeli chodzi o widzów w jednym momencie.


Wydawałoby się, że Fortnite nie ma już takiej siły, jak kiedyś. A jednak to właśnie produkcja Epic była powodem, dla którego wczoraj na Twitchu padł rekord. I to nie byle jaki rekord. Streamer położył wszystkich na łopatki liczbą blisko 2.5 miliona widzów.

Warto wspomnieć, że poprzedni rekord wynosił okrągły milion. To pokazuje, jak mocna jest hiszpańska społeczność Fortnite. W końcu teoretycznie minął miesiąc od ostatniej aktualizacji, co takiego się więc stało?

Pobity rekord widzów na Twitchu

Fortnite od miesiąca nie dostało aktualizacji, a nagle jest powodem, dla którego na Twitchu pada absolutny rekord widzów. Powód? Skin do gry w ramach serii Ikon Fortnite.

Wczoraj TheGrefg pokazał swoją skórkę, jaką otrzyma w Fortnite. Zaprezentował też zbierak i emotkę. To właśnie było powodem, dla którego jeden kanał oglądało w pewnym momencie blisko 2.5 miliona ludzi. Przypomnijmy, że seria Ikon to przedmioty kosmetyczne nawiązujące do popularnych osób, zazwyczaj youtuberów i streamerów, jak Ninja czy Losefruit, bądź nawet amerykańskiego DJ – Marshmello.

Hiszpanie są niesamowicie mocni na TTV. Dwa pierwsze rekordy należą właśnie do nich. W TOP 10 jest natomiast aż 7 ich transmisji, z czego większość należy do Grefg’a.

Twitch Tracker zanotował maksymalną wartość na poziomie 2,470,342 osób. To naprawdę gruby rekord, który będzie niesamowicie trudno przebić. Takie skoki oglądalności zawsze powodują problemy Twitcha, który i tym razem cierpiał na błąd z ładowaniem innych transmisji.

Podobnie może być w okolicach 14 stycznia, kiedy to do gry wejdzie już oficjalnie skórka streamera. Trudno jednak powiedzieć, czy wywoła to aż tak duże emocje, skoro wygląd skina został już ujawniony.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite