w

Jak zdobyć darmowy kilof i specjalne graffiti? Co się stało o 15:00 w Fortnite?

Fanpage Grupa

Wszyscy z zaciśniętymi kciukami czekali na Star Wars, a tutaj do sklepu wypuszczono po prostu jednego z nowych skinów. Na szczęście to nie wszystko.


“XD” to chyba jedyne dobre określenie tego, co się właśnie stało. Wielkie oczekiwania, przygotowani leakerzy i… Zmiana sklepu, który wprowadził jednego z niewypuszczonych skinów. Zmienił się też jeden z trybów tymczasowych. Ale Dziki Zachód (Oddziały) to zdecydowanie nie to, na co wszyscy czekali.

Co jednak dobre, to można teraz zdobyć darmowe przedmioty w postaci kilofa i jednego graffiti. To dobre pocieszenie na otarcie łez.

Co się dokładnie zmieniło, jak zdobyć darmowe przedmioty?

O co tu właściwie chodzi? Trudno powiedzieć. Możliwe, że coś powstrzymało Epic albo dopiero w kolejnych godzinach czeka nas coś więcej.

Jeżeli chodzi o darmowe przedmioty, uruchomiono coś, co zostało nazwane “Kreatywną Zadymą”.

“Zapisz się, by otrzymać pierwszą nagrodę – kosmetyczne graffiti „Złoty Płaszczak” w grze! Ale to nie wszystko: po rejestracji możesz odblokować własny kosmetyczny kilof „Piranie” w grze, grając co najmniej 30 minut na mapie kwalifikacyjnej Kreatywnej Zadymy w twoim regionie.”

  • Należy się zapisać na oficjalnej stronie – KLIK.
  • Po tym dostajemy od razu graffiti.
  • Po spędzeniu 30 minut na mapie kwalifikacyjnej dostaniemy kilof “Piranie”.

“Zdobyć ją można w równie prosty sposób: grając przez 30 minut na mapie Kreatywnej Zadymy. Dostęp do wyróżnionej mapy w centrum kreatywnym zyskacie, wprowadzając kod wyspy w portalu kreatywnym: 1994-6642-9073

Na dalszy rozwój wydarzeń trzeba będzie poczekać.