w

Jak zdobyć emotkę Ninjy w Fortnite za darmo?

Fanpage Grupa

Wczoraj do Fortnite została dodana skórka Ninjy, okazuje się, że można zdobyć jej emotkę za darmo.


Epic Games wprowadziło do Fortnite specjalną skórkę, poświęconą jednemu ze streamerów. Ninja bił wszystkie możliwe rekordy Twitch, by ostatecznie przenieść się na inną platformę o nazwie Mixer.

To jednak nie przekreśliło planów Epic Games, które postanowiło wydać kolejną już skórkę, poświęconą znanym osobistościom.

Darmowa emotka

Razem ze skórką do gry dodano także nową emotkę. Nie ma jej jeszcze w sklepie, natomiast niektórzy weszli w jej posiadanie. Jak?

Na streamie Ninjy co jakiś czas pojawiają się specjalne kody na emotkę. Dzięki temu można odblokować ją zupełnie za darmo. Niestety, z tego co wiemy, liczba użyć kodu jest bardzo ograniczona. W związku z tym trzeba być cały czas czujnym.

Przykładowy kod: 7CXPD-VJCWP-SKCMP-XUZDN

Kody wpisujecie tutaj, bezpośrednio na oficjalnej stronie Fortnite. Po wpisaniu otrzymacie informację, jaki kod i na co dokładnie używacie. W tym wypadku będzie to „Ninja style” z opisem „The moves of true ninja”.

Sposób faktycznie działa i kody są prawdziwe. Ich zdobycie nie jest jednak łatwe. Trzeba śledzić czat na streamie Ninjy, który niekiedy bardzo szybko się przewija.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite