w

Jak zdobyć skórkę Ghost Rider i plecak w Fortnite za darmo? Trzeba dobrze grać

Fanpage Grupa

Epic ostatnio daje graczom możliwość wykazania się umiejętnościami, dzięki czemu społeczność jest w stanie odblokowywać skiny i całe zestawy zupełnie za darmo.


Wszyscy lubią grać o coś. Jedni o pieniądze, inni o przedmioty kosmetyczne. Ghost Rider jest nowym skinem, jaki zostanie wprowadzony do Fortnite i jaki będzie można zdobyć w ramach kolejnego, specjalnego pucharu.

Puchar ma zostać uruchomiony już dzisiaj, 4 listopada. Jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi:

“4 listopada Ghost Rider Cup wjedzie do Fortnite, pozostawiając za sobą ognisty ślad. Razem ze swoją trójką wypalcie sobie ścieżkę między przeciwnikami, by być pierwszymi, którzy zdobędą i odblokują strój oraz plecak Ghost Rider.”

Jak odblokować skórkę i plecak?

Turniej organizowany jest dla trójek. Zagranie w nim jest naprawdę proste:

“Znajdźcie dwóch znajomych do drużyny i weźcie udział w rozgrywkach Ghost Rider Cup w tę środę, 4 listopada. Trybem gry będzie Marvel – Nokaut w trójkach.

Przejdźcie do zakładki Rywalizuj w lobby gry. Wybierzcie Ghost Rider Cup i znajdźcie godzinę jego rozpoczęcia w waszym regionie. Po starcie wydarzenia jego tryb będzie dostępny w menu trybów gry.”

Czy warto próbować? Jak najbardziej, w końcu odblokowuje się także plecak, a nie tylko samą skórkę. Co ciekawe, w skład zestawu dla wygranych nie wchodzi ani lotnia, ani malowanie czy zbieraki – te będzie trzeba kupić osobno.

Punktacja:

  • Miejsce 1: 25 punktów
  • Miejsce 2: 10 punktów
  • Miejsca 3–4: 5 punktów
  • Miejsca 5–8: 3 punkty
  • Miejsca 9–16: 1 punkt

Miejsca od 1 – 800 – Elementy kosmetyczne: plecak i strój „Ghost Rider”, do wykorzystania w grze.