w

Jaki jest ten sposób na połowę tańsze 3500 V-Dolców w Fortnite? Tylko do 16 marca

Fanpage Grupa

Normalnie za 3500 V-Dolców trzeba by było zapłacić około 100 złotych, tutaj można mieć to samo za połowę tej kwoty, jak i o co z tym chodzi?


Każdy gracz szuka sposobów na kupienie lub tańszych V-Dolców, a najlepiej dostanie ich za darmo. Niestety, takie magiczne sposoby ograniczają się do pytania najbliższych o trochę pieniędzy. Jednak gracze faktycznie policzyli, że niektórzy będą mogli kupić V-Dolce dwa razy taniej.

Wszystko to ma związek z Ekipą, więc da się to wykonać tylko do 16 marca, czyli do zakończenia obecnego sezonu. Zyskało to tak dużą popularność głównie przez youtuberów, którzy promują to jako 1500 darmowych V-Dolców, co można nazwać czymś w rodzaju półprawdy.

O co w tym chodzi?

Ekipa Fortnite nie osiągnęła jakiegoś niesamowitego sukcesu i nawet w komentarzach pod newsami Boopa w mediach społecznościowych jest mnóstwo osób, które komentują, że nigdy tego nie kupili. Teraz jest jednak sens zastanowienia się. Dlaczego?

Przypomnijmy obecne ceny V-Dolców:

Ekipa Fortnite kosztuje 47,99zł, czyli zdecydowanie mniej, niż chociażby 2800 V-Dolców. Tymczasem kupując ją przed 16 marca dostajecie:

  • 1000 V-Dolców
  • 950 V-Dolców, jeżeli kupiliście wcześniej karnet na 5 sezon 2 rozdziału – To coś w rodzaju zwrotu, bowiem w samej Ekipie jest już zawarty “darmowy” karnet
  • 1500 V-Dolców, jeżeli wbijecie 100 poziom karnetu bojowego na 6 sezon 2 rozdziału
  • Dwa skiny, Lambro i skórkę, która będzie na kwiecień
  • Karnet na 6 sezon 2 rozdziału, czyli zostaje Wam w kieszeni dodatkowe 950 V-Dolców

W sumie daje to blisko 3500 V-Dolców (dokładnie 3,450), dwa zestawy skinów i karnet.  Normalnie na pewno zapłacilibyście za to ponad 100 złotych (a nawet więcej biorąc pod uwagę następny karnet), więc zdecydowanie jest to oferta, która najbardziej opłaca się teraz, na przełomie sezonów.

Kiedy nie warto z tego korzystać? Jeżeli nie kupowaliście karnetu na obecny sezon (5 sezon 2 rozdział), ewentualnie jeżeli nie będziecie w ogóle grać w następnym sezonie – 1500 V-Dolców, czyli tych bonusowych będzie tak naprawdę pochodziło z wbicia 100 poziomu.

Następna taka sytuacja będzie miała miejsce dopiero za kilka miesięcy, przy okazji następnego karnetu. Czy jest to jakiś tajemny sposób na tańsze V-Dolce? Zdecydowanie nie. Wystarczy prosta matematyka i spełnienie kilku warunków. Nie zdziwcie się jednak, gdy na Youtube pojawią się takie filmy.