w

Jakie dwa przedmioty do Fortnite będą do odebrania za darmo za oglądanie FNCS na Twitch?

Według przecieków najbliższe FNCS ponownie przyniesie możliwość odebrania darmowych przedmiotów dla graczy Fortnite.


Wszystko wskazuje na to, że niedługo znowu będzie można odebrać małe podarunki od Epic Games za oglądanie profesjonalnych rozgrywek w Fortnite.

Nie należy się jednak nastawiać na jakieś niesamowite bonusy. Póki co mowa jest tylko o dwóch przedmiotach, których większość graczy i tak nie będzie używać.

Co będzie do odebrania za oglądanie FNCS?

FNCS odbędzie się prawdopodobnie w okolicach sierpnia. Standardowo za oglądanie gracze dostaną dodatkowe prezenty. W zamyśle ma to być jednocześnie podziękowaniem i zachęceniem do śledzenia tej profesjonalnej sceny.

Leakerzy informują, że tym razem pojawią się dwa przedmioty, czyli emoji i graffiti. Czy to kogoś zachęci? Trudno powiedzieć.

W zeszłym sezonie było chyba nieco ciekawiej. Wówczas były trzy przedmioty, także może Epic szykuje jakąś dodatkową niespodziankę.

Jak to odebrać? Póki co nie ma takiej możliwości. Pojawi się dopiero w momencie uruchomienia FNCS. Wówczas będzie trzeba połączyć swoje konto Twitch z kontem Epic Games.

Aby połączyć konta Epic i Twitch, przejdźcie na tę stronę. Znajdziecie tam opcję połączenia kont. Kliknijcie ją, zalogujcie się na konto Twitch… i gotowe.

all-good.jpg

Po połączeniu kont na kanałach z włączonymi nagrodami wyświetli się powiadomienie:

unlinked.jpg

Jeśli powiadomienie poinformuje, że konta nie są połączone, kliknijcie tekst, a przejdziecie na wspomnianą powyżej stronę do łączenia kont.