w

Jedna podpowiedź o 3 sezonie 3 rozdziału Fortnite od pewnego źródła, które już wcześniej się sprawdzało

Fanpage Grupa

Tabor Hill, jeden z popularnych youtuberów, który wielokrotnie przekazywał przedwczesne informacje o kolejnych sezonach znowu ma dla graczy pewną podpowiedź.


W świecie Fortnite jest wiele rodzajów przecieków. Jedne pochodzą z plików, inne od osób, które mają swoje źródła przykładowo w Epic. Tabor Hill nigdy nie ujawnił źródła, ale jego informacje praktycznie zawsze się sprawdzały.

Youtuber znowu postanowił pobawić się z graczami i dać tak naprawdę jedną, w teorii drobną podpowiedź. Jedno słowo, jakie powiedział to “Drzewo”. Po prostu drzewo.

Drzewo w Fortnite

Tyle wystarczyło, by w mediach społecznościowych zawrzało. Na Reddicie, czy Twitterze od razu pojawiły się koncepty skupione właśnie wokół drzewa. Według większości z nich, drzewo będzie połączeniem pomiędzy różnymi rzeczywistościami.

Takie drzewo istnieje w kilku grach i ogólnie uniwersach. To oczywiste, że ludzie w ten sposób zrozumieli tę podpowiedź. Drzewo prawdopodobnie odegra jakąś ważną rolę w fabule, choć tak naprawdę nie wiadomo jeszcze jaką.

Równie dobrze youtuber może mówić o kilofie z klimacie drzewa, tego nie wiadomo. Wydaje się jednak, że Tabor Hill nie mówiłby o czymś tak błahym.