w

Jeżeli polujecie na te skiny w Fortnite przynajmniej od roku, to prawdopodobnie wrócą za kilka dni

Fanpage Grupa

Gracze są przekonani, że rozszyfrowali plany Epic względem kilku specjalnych skinów.


Do Fortnite prawdopodobnie wróci kilka specjalnych skórek razem z ich przedmiotami kosmetycznymi. Epic zdaniem społeczności wybrało takie, a nie inne daty nieprzypadkowo. O co konkretnie chodzi?

Jak czytamy w teoriach graczy, w nocy z 22 kwietnia na 23 kwietnia zobaczymy w sklepie kilka muzycznych zestawów zawierających skiny między innymi:

  • Travisa Scotta
  • Marshmello
  • Major Lazer

Skiny te wrócą do sklepu?

Skąd ta data? Właśnie tego dnia mija dokładnie rok od wydania skórki Travisa Scotta. To jednak nie wszystko, bowiem właśnie tego dnia rozpoczyna się także współpraca Fortnite i Spotify. Byłaby to doskonała okazja do tego, by zareklamować całość powracającymi muzycznymi skinami.

Przypomnijmy oficjalny komunikat:

„Od 23 kwietnia do godz. 2:00 1 lipca 2021 roku aktywni subskrybenci Ekipy Fortnite w krajach uczestniczących w promocji mogą otrzymać kod na darmowe pierwsze 3 miesiące ze Spotify Premium.”

Jak najbardziej ta teoria ma sens i choć na ten moment jest niepotwierdzona, to rzeczywiście jest szansa, że to się spełni. Mimo że w Polsce zainteresowanie nie jest wysokie, to wśród zagranicznej społeczności Fortnite budzi wiele emocji.

Jeżeli polujecie na Travisa Scotta dlatego, że jest rzadki, to warto się zainteresować, w końcu jest dość popularną i do teraz często widywaną skórką. Pojawi się on między aktualizacjami, więc wielu osobom może po prostu umknąć. Ostatnio dostępny był jednak przez dobry tydzień, więc i tym razem może być podobnie.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite