w

Karnet w Fortnite prawie dwa razy droższy. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Fortnite Festival będzie wydarzeniem innym od wszystkich, które były organizowane do tej pory.


Graczy czeka naprawdę spora ilość niespodzianek w ramach czegoś, co zostało nazwane Fortnite Festival. Ma to być między innymi nowy tryb, który obiecuje świetne doznania z łączenia gry oraz muzyki. Oprócz tego będzie można odblokować specjalne nagrody w ramach przepustki sezonowej.

Część nagród będzie darmowa, ale część zostanie zarezerwowana tylko dla tych, którzy zdecydują się zapłacić. Co ciekawe, karnet będzie o wiele droższy od takiego standardowego. Wszystko to ruszy już jutro.

Karnet za 1800 V-Dolców

Dużo emocji wzbudza cena karnetu. Ma on kosztować 1800 V-Dolców. Epic jednocześnie zaznacza, że przedmioty z niego mogą później trafić normalnie do sklepu. Trzeba więc być na to przygotowanym.

Co tam będzie? W sumie niewiele, bo kilka różnych utworów muzycznych (za darmo), jeden skin z przedmiotami kosmetycznymi i kilka dodatków.

Czy warto kupować? Jak kto woli. Na pewno ta cena to głównie skin. Ten potem może trafić do sklepu, ale po znacznie wyższej cenie. Tak przynajmniej mówią wszystkie źródła. Cena normalnego karnetu nie ulegnie zmianie.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite