w

Kiedy 12 sezon w Fortnite? Epic Games już testuje 2 rozdział 2 sezonu

Fanpage Grupa

Okazuje się, że choć do końca sezonu pozostało jeszcze kilka tygodni, to Epic Games zaczęło testowanie.


Leakerzy informują, że Epic Games rozpoczęło testowanie 12 sezonu w Fortnite. Na ten moment nie ma jednak większych informacji, niż to, że nowy sezon 2 rozdziału ma przynieść sporo zmian i nowości.

Gracze dalej czekają na rozwinięcie fabuły. Niestety, patch 11.40 nie przyniósł kompletnie żadnych informacji na temat kierunku, w jakim pójdzie Fortnite.

12 sezon w Fortnite

W API Fortnite pojawił się już 12 sezon. Oznacza to tyle, że Epic Games rozpoczęło testowanie następnego sezonu. Jak widzicie poniżej, wprowadzono je podczas wczorajszej aktualizacji.

Niestety, nie pojawia się żadna dodatkowa informacja odnośnie aktualizacji „12.00”. Można się jedynie domyślać, że skoro rozpoczęły się testy, to będzie to naprawdę duży patch.

Kiedy 12 sezon w Fortnite?

Przypomnijmy, że 1 sezon 2 rozdziału został przedłużony do lutego. Na stronie karnetu bojowego widzimy konkretną datę – 6 lutego. Poprzednie informacje wspominały o połowie miesiąca, także trudno dokładnie powiedzieć, czy początek lutego jest faktycznie dobrą datą.

Epic Games lubi ostatnio środy, natomiast 6 lutego mamy w czwartek. Niewiele to jednak znaczy, bo dni tygodnia są dość ruchome.

OD NOWEGO SEZONU DZIELI NAS JEDNA AKTUALIZACJA

Kiedy kolejna aktualizacja?

Jeżeli chodzi o aktualizacje, to najprawdopodobniej czeka nas ostatni patch, oznaczony jako 11.50. Po nim zostanie wprowadzony 12 sezon, oznaczony oczywiście jako 12.00. Nie wiadomo jednak kiedy. Można zakładać, że 11.50 zobaczymy za dwa tygodnie, czyli w okolicach 29 stycznia.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite