w

Kiedy Epic będzie robiło sobie wakacje? Wtedy nie należy się szykować na żadne nowości do Fortnite

Fanpage Grupa
Fot. https://twitter.com/laz_dot

Zbliża się ten moment, gdy Epic na chwilę przestanie wydawać nowości do Fortnite. Kiedy dokładnie ma mieć to miejsce?


Epic standardowo co roku robi sobie wolne. Wtedy Fortnite nieco zamiera, bowiem wydawane są jedynie aktualizacje zawartości. Tym razem będzie tak samo. Nie są to długie wakacje, ale zazwyczaj wiązało się to z brakiem dużych aktualizacji przez 2-3 tygodnie.

Do tego momentu jeszcze trochę. W następnym tygodniu powinna się pojawić aktualizacja zawartości i następne duża aktualizacja. Będzie to jednocześnie prawdopodobnie ostatni patch przed urlopami.

Kiedy Epic zrobi sobie wolne?

Czyli aktualizacja zawartości wypadnie 28 czerwca, następnie 5 lipca pojawi się patch, ten pełnoprawny, duży z wieloma nowościami i następnie aktualizacja zawartości i jeden duży patch. Urlopy rozpoczynają się 25 lipca, czyli ostatnim terminem na dużą aktualizację jest 19 lipca.

Urlop potrwa mniej więcej do 8 sierpnia. To wtedy nie należy się spodziewać niczego wielkiego. Chyba, że Epic zostawi graczy z eventem typowo pod lato. Pamiętajmy, że w ostatnich zapowiedziach potwierdzono, iż to, co wydano do tej pory jest jedynie początkiem letniego contentu.