w

Kiedy pojawi się aktualizacja Fortnite 23.20? Miała być dzisiaj, ale została opóźniona

Fanpage Grupa

Według nieoficjalnego planu, aktualizacja 23.20 miała się odbyć już dzisiaj. Jak jednak wszyscy wiemy, tak się nie stało.


Aktualizacja 23.20 wprowadzi tak bardzo wyczekiwane nowości. Wiele osób było przekonanych, że Epic zdecyduje się zaktualizować grę już dzisiaj. Wczoraj jednak nie pojawiła się żadna informacja na ten temat, więc ludzie raczej niczego nie oczekiwali.

Teraz wiadomo, że aktualizacja została opóźniona. Leakerzy informują, że może się pojawić jutro, ale wcale nie musi. Nie jest tak, że aktualizacja została ogłoszona przez Epic.

Aktualizacja 23.20 w Fortnite

Nadal nie wiadomo, czy patch pojawi się jutro. Epic w tym temacie milczy i tak zapewne będzie aż do jutra. Największą nowością ma być „zwiadowca”.

Dalej to już raczej drobniejsze rzeczy, oczywiście nowe przedmioty kosmetyczne, w tym również jedna z Ikon Fortnite. Nowe wyzwania etc.

Patch na pewno będzie ciekawy, trudno się dziwić graczom, że tak bardzo na niego czekają. Pozostaje jedynie śledzić profile Epic Games w nadziei, że pojawi się tam jakaś informacja.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite