w

Kiedy znowu woda w Fortnite opadnie? Jak wtedy będzie wyglądała mapa i czy samochody zostaną włączone?

Mapa w Fortnite będzie się zmieniać co kilkanaście dni. Już teraz wiemy, kiedy woda ponownie opadnie.


Epic Games w tym sezonie naprawdę dobrze rozwiązało temat dynamicznych i częstych zmian na mapie. Woda, która zalała wyspę na tyle szybko opada, że co chwilę odsłaniane są nowe lokacje.

Ostatnia zmiana wysuszyła kilka miejscówek, jak chociażby Słone Strzechy. W kilku miejscach pojawiły się furgonetki do odradzania sojuszników. Zniknęły też niektóre “dmuchane platformy”.

Kiedy znowu mapa się zmieni?

Według leakerów, kolejny etap mapy będziemy mieli już 11 lipca, czy za mniej więcej tydzień.

PeQu01

Bardzo możliwe, że właśnie wtedy zobaczymy też pierwsze samochody. Przypomnijmy, że jakiś czas temu w plikach odkryto plakaty samochodów. Te już trafiły na wyspę. Wydaje się logicznym, że Epic dodaje oznaczenia stacji benzynowych i plakaty własnie po to, by oficjalnie zapowiedzieć nadejście nowych pojazdów.

Trzeba jednak pamiętać, że nadejście samochodów nie jest czymś pewnym. Na górze widzicie 2 i 3 etap mapy. Co się zmieni? Na pewno lewa, środkowa część wyspy. Trudno jednak dostrzec tutaj nowe drogi, ale możliwe, że samochody będą po prostu rozstawione tam, gdzie wody już nie ma.

Tak naprawdę trzeba czekać na ruch Epic. Przed nami kilka dodatkowych etapów, które coraz śmielej mają odkrywać kolejne miejscówki.