w

Kim będzie następny łowca w Fortnite? Nowy portal już się tworzy

Fanpage Grupa

Flash zniknie jutro ze sklepu Fortnite, pora więc na kolejnego łowcę.


Już teraz w grze zaczął się formować kolejny portal, czyli za kilka godzin finalnie poznamy tożsamość następnego łowcy. Oczywiście bazując na przeciekach można już powiedzieć, kto nim będzie, ale bez 100% pewności.

@SIZZYLEAKS

SizzyLeaks pokazał już dokładnie, w którym miejscu formuje się portal. Kto z niego wyjdzie?

Informacje poniżej nie są potwierdzone i nie należy ich w ten sposób traktować. Bazują na przeciekach i teoriach graczy, a nie oficjalnych wiadomościach od Epic

Kto będzie następnym łowcą?

Portale odegrają jeszcze w tym sezonie bardzo ważną rolę. Według przecieków pod koniec 5 sezonu mają w jakiś sposób ulec zniszczeniu, ewentualnie połączyć się i wpłynąć na dalsze losy wyspy.

Póki co jednak skupmy się na tym konkretnym portalu. Co o nim wiadomo? Tabor Hill, popularny youtuber podpowiedział na swoim Twitterze, że może chodzić tutaj o Ant-Mana.

INFORMACJA OD JACOBEK

Natomiast jego wiedza bazuje w tym momencie prawdopodobnie na tym, na czym bazuje wiedza wszystkich graczy, czyli na słynnej już paczce od Epic Games. Został tam tak naprawdę jeden przedmiot, może dwa, jeżeli policzy się drapaczkę.

“Ant Farm” mówi tutaj samo za siebie. Bardzo możliwe, że to właśnie Ant-Man będzie kolejny. Oczywiście nie jest to potwierdzone i nie należy tak tego traktować, ale to ten superbohater ma największe szanse na pojawienie się w grze.