w

Kluczowe postacie eventu Fortnite zostały ujawnione. Nowe okładki nie pozostawiają wątpliwości

Fanpage Grupa

W sieci pojawiły się nowe okładki komiksów, które wprost komunikują, które postacie odegrają kluczowe role podczas nadchodzącego eventu.


Event zbliża się do Fortnite wielkimi krokami. Gracze bardzo mocno przyglądają się wszystkim doniesieniom, jakie pojawiają się w Internecie. Wiadomo, że Dr. Slone na pewno będzie ważnym, o ile nie najważniejszym elementem układanki.

Teraz gracze poznali drugą postać, która stanie z nią ramię w ramię. Jest to jednocześnie potwierdzenie wcześniejszych przecieków mówiących o tym, że Siódemka odbudowuje lub odbudowywała mecha. Przypomnijmy, że to wiadomo dzięki jednemu z dialogów Jonesy’ego:

Kto jeszcze pojawi się podczas eventu?

Okładki mówią, że będzie to Doktor Doom. Widać, że powoli to wszystko łączy się w jedną całość – Dr. Slone, Dr. Doom i mech w tle wskazuje, że mowa tutaj o nadchodzącym wydarzeniu na żywo.

Event na pewno będzie niesamowicie ciekawy, natomiast jak dotąd nie ma jeszcze żadnych informacji odnośnie ewentualnych dat. Wiadomo, że gracze zostaną wrzuceni do niego wprost z lobby, a po wydarzeniu nastąpi raz jeszcze ciemność – serwery zostaną czasowo wyłączone.