w

Kolejną postacią w Fortnite będzie Lara Croft? Wszystko, co o tym wiadomo

Fanpage Grupa

5 sezon 2 rozdziału mija pod znakiem łowców. Jak wskazują leakerzy, niedługo może do nich dołączyć legendarna Lara Croft.


Informacje o tym pojawiły się wraz z udostępnieniem na oficjalnym profilu Lary Twitter pewnej dość dziwnej zapowiedzi. Ta została opublikowana na dzień przed aktualizacją 15.20, co wzbudziło ogromne zainteresowanie graczy Fortnite.

Dlaczego zostało to skojarzone z Fortnite? Epic właśnie w taki sposób często zapowiada nowe skiny – korzysta z emoji.

Lara Croft w Fortnite

To jednak nie wszystko. Prawdziwe plotki zaczęły się pojawiać w momencie, gdy w plikach znaleziono nowy damski skin. Póki co wiadomo o nim niewiele, ale zgadza się to z teorią o Larze.

Gracze uznali, że skoro na oficjalnym profilu Tomb Raidera pojawiła się zapowiedź przypominająca ta od Epic, a do plików zawitał nowy żeński skin, to ewidentnie chodzi tutaj o Larę Croft. Oczywiście nie zostało to potwierdzone, ale jest to jak najbardziej możliwe.

W te kilka dni powstało mnóstwo różnego rodzaju konceptów, pokazujących, jak mogłaby wyglądać taka skórka. Skin jest na ten moment zaszyfrowany, więc nie da się go w żaden sposób podejrzeć. Koncepty to jedyne, co obecnie podpowiada, jak Lara może ewentualnie wyglądać.