w

Kolejny popularny youtuber dostanie swojego skina w Fortnite: “Pobijemy rekord wyświetleń”

Fanpage Grupa

Jeden z youtuberów zapowiedział swojego skina w Fortnite, a przynajmniej tak to wygląda.


Obecnie pula aktywnie nagrywających youtuberów Fortnite bardzo się zmniejszyła i trudno się temu dziwić. Fortnite nadal jest niesamowicie popularne, ale ludzie już dawno temu wybrali swoich ulubionych twórców, których się trzymają.

Bardzo trudno byłoby dzisiaj komuś przyjść do Fortnite i po prostu nagrywać, albo tworzyć content zupełnie od zera. Choć oczywiście nie jest to niemożliwe, to jednak bardzo trudne do zrobienia. Jeden z czołowych twórców, który kompletnie nie może narzekać na wyświetlenia udzielił ostatnio wywiadu, w którym padła bardzo ciekawa informacja.

Kolejny youtuber ze swoim skinem w Fortnite

O kim mowa? O SypherPK – youtuberze, którzy ma w Fortnite swój własny easter egg. To właśnie on podczas ostatniego wywiadu powiedział:

“Wydaje mi się, że później w tym roku pobijemy rekord wyświetleń z czymś, co robimy” – dodatkowo oznaczył tutaj Fortnite.

Wszystko wskazuje więc na to, że SypherPK będzie następnym youtuberem, który dostanie swojego własnego skina. Żadne daty nie są jeszcze znane, wiadomo tylko, że Epic celuje w kolejne miesiące.