w

Koreańskie konto Fortnite opublikowało dziwną zapowiedź, wskazującą na konkretną datę

Fanpage Grupa

Na oficjalnym, koreańskim koncie Fortnite znalazła się nowa, dość dziwna zapowiedź.


Rzadko zdarza się, by Epic organizowało jakieś wydarzenia szczególnie dla konkretnych regionów. To właśnie dlatego nowa zapowiedź, jaką opublikowano na koreańskim koncie, wzbudziła tyle emocji.

Wiadomo z niej stosunkowo niewiele, choć rzeczywiście tłumaczenie ujawnia, że zapowiadana jest jedna, bardzo konkretna data. Co z tego wiadomo i o co może chodzić?

Tajemnicza zapowiedź w Fortnite

Zapowiedź przedstawia lamę z Fortnite i jeden ze zbieraków. Trudno zrozumieć, o co tu może chodzić, natomiast gracze wskazują najbardziej na Ratowanie Świata. Być może Battle Royale w końcu w jakiś większy sposób wejdzie w interakcję z trybem RŚ?

Najbardziej interesujący jest oczywiście napis, który pojawia się na dole. Po przetłumaczeniu dowiadujemy się, że jest to piątek, 9 kwietnia 2021. Z tym że oczywiście strefy czasowe sprawiają, że godzina może się nie zgadzać.

W tym momencie wszystko, co dotyczy tej zapowiedzi, to jedynie poszlaki i spekulacje. Równie dobrze może to być akcja skierowana tylko i wyłącznie do osób mieszkających w Korei. Z drugiej strony eventy regionalne można policzyć tak naprawdę na palcach jednej ręki.

Wydaje się, że na ten moment pozostaje zwyczajna obserwacja tak samo koreańskich mediów społecznościowych, jak i samego Fortnite właśnie w okolicach 9 kwietnia. W plikach gry na ten moment nie ma absolutnie żadnych komunikatów na temat tej daty.