w

Kto ma najwięcej wygranych w tym sezonie Fortnite? Wiele osób przez cały sezon tyle nie zdobędzie

Fanpage Grupa

W momencie, gdy niektórzy dobijają do 500 levelu, inni skupili się stricte na wygrywaniu.


Tak samo, jak przy levelowaniu, również i przy wbijaniu wygranych istnieją przeróżne sztuczki na to, by robić to lepiej, szybciej, bardziej efektywnie. W przypadku wygrywania, wiele osób korzysta z tzw. “bot lobby”.

Chodzi tutaj o technikę grania na dwóch komputerach i tym samym dwóch kontach. Jedno konto na bardzo niski poziom, drugie wysoki (main). Wchodząc razem do lobby praktycznie gwarantuje się samemu sobie niski poziom rozgrywki i mnóstwo botów.

Najwięcej wygranych po tych kilkunastu dniach

Po kilkunastu dniach od startu 3 sezonu 3 rozdziału najwięcej wygranych ma gracz “YoJustGotBodied”. W trybie Solo wygrał 223 gry, natomiast ogólnie razem z duo i oddziałami to 276 winów.

Jest to na ten moment jedyna osoba w Fortnite, której udało się wygrać ponad 200 razy. Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że ogólnie ten gracz rozegrał 242 mecze, a to oznacza, że jedynie w 19 z nich nie udało mu się zdobyć Królewskiego Zwycięstwa.

Jak? A no właśnie prawdopodobnie przez ‘bot lobby”. Raczej nie ma na ziemi człowieka, który wygrywa raz za razem i to jeszcze w grze, w której istnieje SBMM. Jeżeli byłby tak dobry, to zapewne wygrywałby wszystkie turnieje.