w

Lato bez spiny letnim wydarzeniem w Fortnite. Kiedy startuje i co o nim wiadomo?

Fanpage Grupa

Letnie wydarzenie w Fortnite ruszy w cyklu 21.10, czyli potencjalnie już w przyszłym tygodniu. Event został już w pełni zaplanowany, a Epic dzieli się grafiką, która będzie towarzyszyć teraz graczom.


Nowy event nie ma jeszcze zbyt wiele szczegółów, choć wiadomo, że standardowo w trakcie jego trwania pojawią się wyzwania, darmowe przedmioty i być może nowe aktywności, których w poprzednich latach nie było.

Aktualizacja 21.10 jest już na serwerach testowych, więc zostanie wprowadzona w przyszłym tygodniu, we wtorek. Od tego momentu wszystko może się dziać. We wtorek zapewne poznamy przedmioty kosmetyczne, a w kolejnych dniach ruszy wydarzenie.

Lato bez spiny w Fortnite

Skąd wiadomo, jak będzie się nazywał event? Epic samo to ujawniło przy okazji swojej oficjalnej informacji. Wszystko to w ramach projektowania wysp. Większości to nie będzie obchodzić, ale właśnie na oficjalnym blogu podano nazwę i grafikę:

Grafika niestety nie zawiera żadnych nowych skinów ani przedmiotów kosmetycznych. To jedynie mały zwiastun wydarzenia:

W angielskim Lato bez spiny ma ciekawszą nazwę “No sweat summer”, czyli lato bez pocenia się, ale można na to przymknąć oko.