w

Leakerzy o nowym sezonie Fortnite. Wiadomo, kiedy pojawią się pierwsze zapowiedzi

Leakerzy wskazują, kiedy należy się spodziewać pierwszych, oficjalnych zapowiedzi kolejnego sezonu.


Nie ma co się jakoś specjalnie czarować. Obecny sezon Fortnite nie należy do najlepszych, jeżeli chodzi o popularność produkcji Epic Games. 4 sezon 4 rozdziału może to wszystko zmienić, natomiast trzeba będzie jeszcze na niego poczekać.

Nadal nie wiadomo, czy można się spodziewać jakiegoś wydarzenia na żywo – na wielu profilach znajdują się sprzeczne informacje. Można znaleźć leakerów potwierdzających, jak i zaprzeczających temu, że na koniec, czy start sezonu pojawi się event.

Kiedy pojawiają się zapowiedzi?

Tak, jak pisze iFireMonkey (dość zaufany leaker), pierwsze zapowiedzi nowego sezonu powinny zacząć się pojawiać w okolicach 20 i 21 sierpnia 2023. Ostatecznym potwierdzeniem będą emotki na Twitterze.

Do końca sezonu zostało już nieco ponad 20 dni, więc czas powoli się kurczy. Tematyka nie jest jeszcze znana, ale wiele osób, w tym także leakerów wskazuje na coś związanego z kosmosem. Na to też wskazują różne podpowiedzi bezpośrednio w Fortnite.

Wiadomo, że Epic będzie musiało już tutaj myśleć o Halloween, a więc i nieco ciemniejszym motywie, niż ten typowo letni. Wszystko się okaże w okolicach 20 sierpnia. Wtedy powinny pojawić się zapowiedzi, a Epic w teorii ma potwierdzić może nie tyle motyw, co „tytuł” nowego, 4 sezonu. Póki co wszystko bazuje tylko na teoriach i spekulacjach.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite