w

Luksusowy pakiet legend w Fortnite mógłby sporo namieszać

Gracze Fortnite proponują kolejny zestaw, jaki mógłby zawitać w Fortnite.


Zestawy legend to zdecydowanie najciekawsze przedmioty kosmetyczne, jakie pojawiają się w Fortnite. Choć miesięcznie w produkcji Epic Games widzimy kilkanaście, czasem kilkadziesiąt skórek, to nadal zestawy według graczy stoją nieco wyżej.

Zestawy składają się najczęściej z kilku skórek z dołączonymi plecakami i zbierakami. To fajny sposób na zdobycie unikalnych przedmiotów, które nie wracają z reguły do sklepu.

Luksusowy pakiet legend

Użytkownik Reddita o nicku TheIronVader zaproponował, by do Fortnite dodać luksusowe skórki. Koncept wyszedł mu naprawdę ciekawie. Mamy tutaj w sumie trzy skórki, wszystkie inspirowane skinami, które są już w grze. Ryba, Jonsey i Ruby naprawdę pasują do roli tych bardziej eleganckich.

Epic znane jest między innymi z tego, że często faktycznie korzystają z propozycji społeczności. W tym wypadku mogłoby być tak samo. Pytaniem jest tylko cena, w końcu nie są to zupełnie nowe postacie i kilkadziesiąt złotych jest nieco wysoką kwotą.

Obecnie w grze jest dostępny pakiet Polarnych Legend za 99 złotych. Jeżeli nie kupiliście, to warto się zastanowić. Na pewno ciekawa opcja dla wszystkich, którzy lubią mroźne klimaty.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite